Екипът на Клиниката по Ортопедия и травматология към УМБАЛ „Софиямед“ ръководена от д-р Владимир Иванов получи специална изненада от свой пациент – тематична торта, посветена на успешното възстановяване след операция на скъсан бицепс на дясната ръка.
След операцията извършена от д-р Петър Ангелов пациентът вече е изписан и се възстановява успешно, а съвсем скоро ще може постепенно да се завърне към активния начин на живот и отново да вдига тежко.
За лекарите най-голямата награда винаги е добрият резултат и възстановеното качество на живот на техните пациенти. Когато към това се добавят и искрените жестове на признателност, удовлетворението е още по-голямо. Благодарността е сладка!
