в. Телеграф Стр. 6
28.7.2021
Слави Трифонов влезе в болница три месеца след като преболедува COVID-19. Лидерът на ПП "Има такъв народ" бе забелязан в двора на "Софиямед" във вторник.
Според първоначално появилата се информация,шоуменът е потърсил лекарска помощ, защото здравословното му състояние се е влошило. От лечебното заведение обаче опровергаха слуховете, като уточниха, че Три фонов се намира на територията на университетския медицински комплекс за "профилактични прегледи и изследвания във връзка с прекараната от него през месец април коронавирусна инфекция". Освен това от "Софиямед" подчертаха, че лидерът на "Има такъв народ" не е хоспитализиран. Самият Трифонов направи остър коментар относно неверните твърдения. "По повод на някои боклуци, които пишат в интернет, искам да цитирам Марк Твен: "Слуховете за моята смърт са силно преувеличени", написа Трифонов във Фейсбук.
