EN
Back to top hospitalsofiamed.bg
Официална страница на УМБАЛ Софиямед в Facebook Отделение по Акушерство и Гинекология към УМБАЛ 'Софиямед' Детско отделение - Софиямед УМБАЛ Софиямед Неонатология Клиника инфекциозни болести - УМБАЛ Софиямед Официален видео канал на УМБАЛ Софиямед в Youtube

Благодарност към доц. Бисер Бончев и екипа му в УМБАЛ Софиямед

В общественото пространство често се говори за предизвикателствата пред българското здравеопазване. По-рядко обаче отделяме внимание на хората, които всеки ден с професионализъм, знания и човечност доказват, че българската медицина има своите достойни лица.

 

Преди дни преминах през операция за смяна на тазобедрена става. Това е момент, който всеки пациент посреща с тревога и множество въпроси. Днес, само дни след операцията, вече правя първите си крачки и гледам с оптимизъм към възстановяването си.

 

Затова бих искал публично да изразя своята искрена благодарност към доц. Бисер Бончев – изключителен специалист и човек, който вдъхва увереност още от първата среща с пациента. Неговият професионализъм, спокойствие и отговорност заслужават най-високо уважение.

 

Моята признателност е насочена и към анестезиологичния екип, който се погрижи за безопасното протичане на операцията, както и към всички медицински сестри, рехабилитатори и служители на УМБАЛ Софиямед, които с внимание и грижа участваха във всеки етап от лечението ми.

 

Особено впечатление ми направи отношението към пациента – уважително, човешко и изпълнено с внимание към всеки детайл. Именно това превръща добрия лекар в истински лечител.

 

Вярвам, че добрите примери трябва да бъдат споделяни. Когато един лекар и неговият екип връщат на хората възможността да се движат без болка и да живеят пълноценно, обществото трябва да знае за това.

 

Благодаря на доц. Бисер Бончев и на целия екип на УМБАЛ Софиямед за професионализма, всеотдайността и човечността. Пожелавам им здраве, сили и още много успешно лекувани пациенти.

 

Поклон, доцент Бисер Бончев, доктор Теодор Теофилов, доктор Десислава Стойкова, сестри и санитари!

 

С уважение,
Ев. Савчев