EN
Back to top hospitalsofiamed.bg
Официална страница на УМБАЛ Софиямед в Facebook Отделение по Акушерство и Гинекология към УМБАЛ 'Софиямед' Детско отделение - Софиямед УМБАЛ Софиямед Неонатология Клиника инфекциозни болести - УМБАЛ Софиямед Официален видео канал на УМБАЛ Софиямед в Youtube

Благодарност към екипа на Клиниката по Ортопедия и травматология

Екипът на Клиниката по Ортопедия и травматология към УМБАЛ „Софиямед“ ръководена от д-р Владимир Иванов получи специална изненада от свой пациент – тематична торта, посветена на успешното възстановяване след операция на скъсан бицепс на дясната ръка.

 

След операцията извършена от д-р Петър Ангелов пациентът вече е изписан и се възстановява успешно, а съвсем скоро ще може постепенно да се завърне към активния начин на живот и отново да вдига тежко.

 

За лекарите най-голямата награда винаги е добрият резултат и възстановеното качество на живот на техните пациенти. Когато към това се добавят и искрените жестове на признателност, удовлетворението е още по-голямо. Благодарността е сладка!